رندانه

رندانه جاییست که می نویسم و عکس هایم را می گذارم

رندانه

رندانه جاییست که می نویسم و عکس هایم را می گذارم

درشبکه های اجتماعی
رندانه

سلام
سیدمحسن حسینی‌خواه هستم
مهندسی صنایع خواندم
عکاسی و طنز نویسی را مانند خورشت قورمه سبزی دوست دارم
اگر یادم بماند می‌نویسم، نه اینکه یادم باشد وبلاگی دارم و باید بنویسم، نه! مطالب است که فراموشم می‌شود.
معمولا در فاصله زده شدن جرقه‌ای در ذهن تا رسیدن دستم به قلم یا صفحه کلید، کل ماجرا فراموش می‌شود و انگار نه انگار که اصلا به چیزی فکر کرده باشم.
دعا کنید برایم.
برای خودم و حافظه‌ام.
دعا می‌کنم برایتان. شب‌ها. اگر یادم بماند البته.
ممنون

طبقه بندی موضوعی

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

 


صنف آبمیوه و بستنی فروشان با ارسال نامه به اداره صدور مجوز ها و تنظیم امور ، نسبت به عرضه ساندویچ سرد توسط اغذیه فروشان در ماه مبارک رمضان اعتراض کردند.آن ها در این نامه خواستار صدور مجوز برای عرضه آبمیوه داغ به صورت بیرون بر ( مانند آنچه در اغذیه فروشی ها روی می دهد ) شده اند .
ما نیز از همین تریبون خواستار رعایت عدالت بین تمام صنوف و اعطای مجوز توسط اداره صدور مجوز ها و تنظیم امور، به همه هستیم.


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۴ ، ۲۰:۴۳

اولش کمی سخت به نظر می‌رسید، مسیر دشواری پیش رو بود،کشورهای قدرتمندی که هرکدام به‌تنهایی یک ابرقدرت هستند
شادی امشب مردم هم به خاطر فائق آمادن بر تمام این سختی‌ها بود ، به خاطر موفقیت‌ها بعدازاین همه سختی. مردم آگاهی داریم و خوب متوجه همه‌چیز  می‌شوند،.مردان تلاش‌گر همیشه موفق می‌شوند ، این‌یک اصل است. ...

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۴ ، ۰۵:۳۸

متخصصین شبانه‌روز در حال تلاش برای خوب کردن حال دریاچه بودند اما روحشان هم خبر نداشت نهصد کیلومتر پایین‌تر متخصصان زحمتکش داخلی در حال ساخت بزرگ‌ترین دریاچه آب‌شور مصنوعی در جهان بودند. آنان توانسته بودند ظرف چند سال آب شیرین و گوارای کارون را تبدیل به آب‌شور (با شوری ده برابر آب دریا) نمایند.۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ تیر ۹۴ ، ۰۱:۴۵