رندانه

رندانه جاییست که می نویسم و عکس هایم را می گذارم

رندانه

رندانه جاییست که می نویسم و عکس هایم را می گذارم

درشبکه های اجتماعی
رندانه

سلام
سیدمحسن حسینی‌خواه هستم
مهندسی صنایع خواندم
عکاسی و طنز نویسی را مانند خورشت قورمه سبزی دوست دارم
اگر یادم بماند می‌نویسم، نه اینکه یادم باشد وبلاگی دارم و باید بنویسم، نه! مطالب است که فراموشم می‌شود.
معمولا در فاصله زده شدن جرقه‌ای در ذهن تا رسیدن دستم به قلم یا صفحه کلید، کل ماجرا فراموش می‌شود و انگار نه انگار که اصلا به چیزی فکر کرده باشم.
دعا کنید برایم.
برای خودم و حافظه‌ام.
دعا می‌کنم برایتان. شب‌ها. اگر یادم بماند البته.
ممنون

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

در اینجا ما میخواهیم یک دسته‌بندی جدید از معلم‌ها به شما ارائه دهیم. بر طبق دسته‌بندی ما معلم‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول گروهی که یک شغل دارند. دسته دوم گروهی که دو شغل دارند و دسته سوم گروهی که سه شغل و بیشتر دارند. آموزش و پروش اعلام کرده است که در قبال بهبود معیشت دسته اول هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و برای دو گروه دیگر نیز نمی‌تواند کاری بکند چون که آن‌ها دیگر بلدند گلیم خود را ااز آب بیرون بکشند.

باز وضعیت معلمان در ایران خوب است در کشور‌های غرب وضع خیلی خراب است. آلمان که به نسبت بقیه وضعیت بهتری دارد، هر معلم هفت شغل دارد و معلمی شغل آخر است. یعنی اینطور است که هر کسی که خواهان معلم شدن باشد باید حداقل شش شغل داشته باشد تا بتواند معلم شود.

وضعیت آمریکا که دیگر حرفی برای گفتن نمی‌گذارد. در آمریکا معلمی شغل چهاردهم و پانزدهم است. معلمی در آمریکا جز مشاغل خطرناک محسوب می‌شود و از هر ده معلم حداقل نه نفر سابقه  زخمی شدن در اثر تیراندازی را دارند. در آنجا معلمان علاوه‌بر همراه داشتن انواع سلاح‌ سبک  و نیمه سنگین برای مقابله با دانش‌آموزان، مجوز حمل تانک و موشک قاره‌پیما را نیز دارند.

در کلمبیا معلمان معمولا از باند‌های بزرگ موادمخدر هستند. همین پارسال بود که رئیس بزرگترین باند مواد مخدر در کلمبیا که  معلم ورزش یکی از مدارس ابتدایی شهر هم بود، دستگیر شد.

معلمان در برزیل  اکثرا فوتبالیست هستند. مثلا رونالدو نازاریو برزیلی معلم هندسه بود و همین یکی دو سال پیش سی سال خدمتش تمام و بازنشسته شد. یا مثلا نیمار همزمان با انقال بزرگ از بارسلونا به پاریسن ژرمن در تربیت معلم شهر ریو قبول شد و میان ادامه فوتبال و رفتن به تربیت معلم مردد بود که بالاخره با کمک مسئولین تربیت معلم قرار شد از راه دور کلاس‌ها را دنبال کند و فقط برای امتحانات به برزیل برود.

این مشتی بود نمونه خروار. نمونه‌ای از وضعیت معلمان در کشورهای دیگر. حال امید است با دیدن وضعیت معلمان در کشورهای دیگر، شکرگزار وضعیت موجود باشیم.

http://golvani.ir/?p=90500

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ ارديبهشت ۹۷ ، ۲۰:۵۳